Kontakt oss

img

Nyland Byggeadministrasjon
Brannstasjonsveien 22,
4312 Sandnes


Telefon 51 81 40 20
E-post: britt-irene@nyland.no

 

Org.nr 934 767 403

Våre medarbeidere

Haakon

Britt-Irene Skår Aase

Daglig leder, prosjekt-, prosjekterings- og byggeleder

Mobil: +47 413 96 401

britt-irene@nyland.no

Ove

Ove Høiland

 

Senior prosjekt- og byggeleder

Mobil: +47 913 06 904

ove@nyland.no

 

Ingve

Ingve Hermansen

 

Prosjekt-, prosjekterings og byggeleder

Mobil: +47 926 57 180

ingve@nyland.no

 

Arild

Arild Idsøe

 

Senior prosjekt- og prosjekteringsleder

Mobil: +47 900 71 291

arild@nyland.no

 

Kjetil

Kjetil Bjørknes

Prosjekt-og byggeleder

Mobil: +47 908 45 008

kjetil@nyland.no

 

Andre

Andre Vernholz

Prosjekt- og byggeleder

Mobil: +47 910 01 993

andre@nyland.no

Mona

Mona Aksdal

Administrasjonsmedarbeider

Mobil: + 47 916 35 772

mona@nyland.no